ČTsport

ČTsport
úterý 18. září 2018 Kryštof

ČT nabídne divákům všechny kvalifikační zápasy české reprezentace

Velikost textu:

Praha - Česká fotbalová reprezentace se chystá v sobotu na svůj první zápas kvalifikace o mistrovství světa. Ten budete moci sledovat od 20:15 v přímém přenosu na ČT4 a našem webu. Dobrou zprávou pro fotbalové fanoušky je ale také to, že vedle zápasu s Dánskem budou moct všechny kvalifikační duely české reprezentace sledovat v České televizi. Ta totiž zakoupila vysílací práva nejen na domácí, ale i venkovní zápasy.

Radost českého týmu
Radost českého týmu

"České televizi se podařilo zajistit kompletní balíček televizních práv ke kvalifikaci na mistrovství světa 2014," raduje se Jiří Ponikelský, výkonný ředitel ČT4. Zároveň dodává, že je tomu poprvé v historii, co ČT bude vysílat všechna tato utkání.

Radost neskrývá ani šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta. "Je to v první řadě dobrá zpráva pro českého diváka, že uvidí všechny venkovní zápasy na veřejnoprávní televizi. A samozřejmě také doufám, že dosáhneme takových výsledků, že fanoušci budou spokojeni," říká Pelta.

Do konce roku 2012 tak Česká televize odvysílá tři zápasy - nadcházející duel s Dánskem a poté domácí "dvojboj" proti Maltě a Bulharsku v polovině října. Reprezentační fotbalový program v ČT tím navíc nekončí, veřejnoprávní televize má nakoupena také práva na samotný světový šampionát v Brazílii v roce 2014.

přehrát video
ČT odvysílá všechny kvalifikační zápasy národního týmu

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.