ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla

Do Varnsdorfu se vrací trenér Frťala

Velikost textu:

Varnsdorf (Děčínsko) – Po půl roce rošáda. K fotbalistům druholigového Varnsdorfu se vrací trenér Zdenko Frťala, který na lavičce střídá Romana Skuhravého. Zatímco Frťala dovedl Varnsdorf v minulé sezoně k druhému místu, pod Skuhravým se tým po podzimní části propadl až na dno tabulky. Severočeský celek, který v létě odmítl postup do nejvyšší soutěže hlavně kvůli nevyhovujícímu stadionu, získal během 15 zápasů jen 11 bodů.

Varnsdorfští hráči s trenérem Frťalou
Varnsdorfští hráči s trenérem Frťalou

"Celý realizační tým byl odvolán na základě vzájemné dohody. Už to dál nešlo, napětí se stupňovalo, takže jsem do toho musel sáhnout, i když je mi to líto," řekl serveru iDNES ředitel klubu Vlastimil Gabriel. Ten zároveň uvedl, že k radikálnímu řezu dojde během zimní přestávky i v hráčském kádru. Frťala dostane smlouvu na neurčito, jeho asistentem by měl znovu být Ivan Kopecký mladší.

Pětačtyřicetiletý Frťala, jenž vedl Varnsdorf od října 2011, zamířil v létě z rodinných důvodů na Slovensko. Na lavičce Podbrezové však vydržel pouze devět kol, poté byl kvůli špatným výsledkům odvolán.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.