ČTsport

ČTsport
středa 15. srpna 2018 Hana

Mascherano: Tato prohra nás bude bolet do konce života

Velikost textu:

Rio de Janeiro – Po závěrečném hvizdu padl na trávník a nevěřícně koukal vstříc potemnělé obloze nad Riem de Janeirem. Javier Mascherano prožíval po prohraném finále s Německem obrovské zklamání a jak sám přiznal, tuto bolest bude pociťovat do konce života.

Zklamaný Javier Mascherano
Zklamaný Javier Mascherano

"Je to ohromná bolest. Bude to bolet do konce života, protože tohle byla naše šance," prohlásil defenzivní univerzál Barcelony. "Dali jsme do toho všechno, ale bohužel to nestačilo. Omlouváme se argentinskému lidu. Chtěli jsme vyhrát pro Argentince, kteří nás jezdili podporovat, ale prohráli jsme," litoval.

Přesto je přesvědčen, že Argentinci svými výkony na turnaji nezklamali. "Snažili jsme se svou zemi reprezentovat nejlépe, jak jsme mohli. I přes tu bolest musíme zvednout hlavy. Dali jsme do toho všechno, soupeř byl prostě lepší," dodal argentinský zástupce kapitána.

Rozhodujícím faktorem bylo proměňování šancí. Argentina měla tři dobré šance, přičemž Gonzalo Higuaín a Rodrigo Palacio byli sami před brankářem, ale netrefili. "Měli jsme velké šance, ale nevyužili jsme je. Německo svou šanci proměnilo, proto vyhrálo," dodal Mascherano.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.