ČTsport

ČTsport
sobota 21. července 2018 Vítězslav

KVÍZ: Znáte trenéry českých a československých reprezentací na MS?

Velikost textu:


Karel Brückner
Karel Brückner

Jak dobře znáte trenéry českých a československých reprezentací na MS?

Který z následujících trenérů působil na reprezentační lavičce týmu ČSR, který na MS v roce 1934 v Itálii vybojoval stříbrné medaile?

Který z následujících trenérů působil na reprezentační lavičce týmu ČSR, který se na MS ve Francii v roce 1938 dostal do čtvrtfinále?

Který z následujících mužů působil na reprezentační lavičce jako trenér týmu ČSR, který se na MS ve Švýcarsku v roce 1954 nedostal ze základní skupiny?

Který z následujících mužů působil na reprezentační lavičce jako trenér týmu ČSR, který se na MS ve Švédsku v roce 1958 nedostal ze základní skupiny?

Který z následujících trenérů působil na reprezentační lavičce týmu ČSSR, který na MS v roce 1962 v Chile vybojoval stříbrné medaile?

Který z následujících mužů působil na reprezentační lavičce jako trenér týmu ČSSR, který se na MS v Mexiku v roce 1970 nedostal ze základní skupiny?

Který z následujících mužů působil na reprezentační lavičce jako trenér týmu ČSSR, který se na MS ve Španělsku v roce 1982 nedostal ze základní skupiny?

Který z následujících trenérů působil na reprezentační lavičce týmu ČSFR, který se na MS v Itálii v roce 1990 dostal do čtvrtfinále?

Který z následujících mužů působil na reprezentační lavičce jako trenér týmu ČR, který se na MS v Německu v roce 2006 nedostal ze základní skupiny?


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.