ČTsport

ČTsport
úterý 16. října 2018 Havel
kvalifikace MS 2014

Malťané se v Plzni chystají na Čechy

Velikost textu:

Plzeň – K pátečnímu kvalifikačnímu utkání o účast na mistrovství světa v Brazílii se už v Plzni připravuje soupeř českého týmu Malta. Fotbalový trpaslík odmítá poraženecké řeči a chystá se Čechy potrápit, přestože mužstvo trenéra Pietra Ghedina trápí zranění.

Trénink maltských fotbalistů
Trénink maltských fotbalistů

153. tým světa vyhlašuje, že se české reprezentace nebojí. Vždyť ta také neprožívá zrovna nejšťastnější období. Již čtyři zápasy nedokázali Češi vstřelit gól a naposledy podlehli v přípravném zápase Finsku. "Štve nás, že proti nám chtějí všichni automaticky vyhrát, my do toho jdeme a budeme hrát ze všech sil," slibuje trenér Malty Pietro Ghedin. "Myslím, že každý český hráč hraje velmi dobře, připraveni jsme na celý tým," ubezpečuje útočník Malty Michael Mifsud.

V posledním kvalifikačním utkání uhrála Malta solidní výsledek, když s posledním finalistou evropského šampionátu Itálií prohrála 0:2. Oproti tomuto duelu bude ale trenér Ghedin postrádat hned čtveřici hráčů, mezi nimi i opory Bogdanoviče a Cohena. "Mám dva těžce zrněné hráče a o dalších se rozhodne po dnešním tréninku," prohlásil Ghedin.

přehrát video
Před utkáním ČR - Malta
Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.