České ragby

Zlín i bez Poznara pokračuje v jízdě, v poháru smetl Třebíč

Třebíč - Ani napopáté v sezoně zlínští fotbalisté neprohráli a pokračují v nečekaném tažení novým ligovým ročníkem. V druhém kole poháru přejeli Třebíč na jejím hřišti 4:0. V základní sestavě ani na lavičce Zlína přitom nefiguroval kapitán Tomáš Poznar, který má podle spekulací namířeno do Plzně.

Zlínská radost z gólu
zdroj: ČTK autor: Dalibor Glück

Poznarovo místo v sestavě zaujal senegalský útočník Diop a dvěma zásahy navázal na sobotní gól z ligového duelu v Plzni. Poprvé se Diop prosadil už v 11. minutě. Ještě do poločasu zvýšil druhý z útočníků Jordan a krátce po změně stran skóroval znovu Diop. V 71. minutě pak skóre završil z pokutového kopu Živulič.

Do dalších bojů prošly i druholigové celky Ústí nad Labem a Baník Ostrava, který vyhrál 6:0 v Břeclavi.

Třebíč - Fastav Zlín 0:4 (0:2)

Branky: 11. a 48. Diop, 39. Jordan, 71. Živulič. Rozhodčí: Adamková.

Sestava Zlína: Holý - Kopečný, Bačo, Malý, Hubáček - Bartolomeu, Janíček, Hnaníček (46. Živulič), Štípek (77. Holík) - Jordan (55. Chwaszcz), Diop. Trenér: Páník.