ČTsport

ČTsport
neděle 19. srpna 2018 Ludvík

Frustrovaný Ronaldo zaskočil dotěrného novináře. Zahodil mu mikrofon do jezera

Velikost textu:

Lyon (Francie) – Měl táhnout Portugalsko, jedna z největších hvězd turnaje Cristiano Ronaldo se však zatím na mistrovství Evropy trápí a svoji frustraci prokázal i během předzápasové procházky. Hráč Realu Madrid vytrhl reportérovi soukromé televize CMTV, s níž nemá dlouhodobě dobré vztahy, z ruky mikrofon a zahodil ho do jezírka.

Zklamaný Cristiano Ronaldo
Zklamaný Cristiano Ronaldo

K incidentu došlo při procházce národního týmu v areálu hotelu. K Ronaldovi přikročil přes členy ochranky jeden z novinářů, kteří výpravu doprovázeli. Jednatřicetiletý kanonýr na jeho otázku vůbec nezareagoval, jen mu sebral mikrofon a za chůze ho odhodil do vody. Reportéra pak ochranka odstrčila stranou.

Ronaldo na sebe na Euru přivolal velkou kritiku poté, co po úvodní remíze 1:1 s Islandem shazoval výkon soupeře. Sám přitom nepodal přesvědčivý výkon, ve druhém duelu na šampionátu s Rakouskem (0:0) nedokázal skórovat ani z pokutového kopu. Portugalsko nyní může zachránit jen vítězství nad současným lídrem skupiny Maďarskem.

S televizním kanálem CMTV ovšem nemá Ronaldo dlouhodobě dobré vztahy. Stanice pravidelně zveřejňuje citlivé informace z jeho soukromí a zaměřuje se i na jeho rodinu. Na otázky reportéra CMTV odmítl hvězdný hráč odpovědět už na jedné z pozápasových tiskových konferencí v roce 2014.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.