ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla

Nároďák pod dohledem dopingových komisařů. Rosický a Plašil odevzdávali vzorky

Velikost textu:

Kranzach (Rakousko) - Čeští fotbalisté na soustředění v rakouském Kranzachu podstoupili dopingovou kontrolu. Komisaři dorazili brzy ráno a narušili hráčům i trenérovi Pavlu Vrbovi dopolední program. Vzorky moči a krve muselo odevzdat deset reprezentantů.

Jaroslav Plašil
Jaroslav Plašil

"Komisaři si už přivezli svůj seznam hráčů. Týkalo se to především zkušených hráčů, jako jsou Tomáš Rosický, David Limberský, Jaroslav Plašil, Tomáš Sivok, Michal Kadlec či Vladimír Darida," řekl mluvčí reprezentace Ondřej Lípa. "Výsledky bychom měli vědět v řádech dnů," dodal.

Komisaři dorazili už před osmou hodinou ranní. "Věděli jsme, že na něco takového může dojít, ale nebyli jsme obeznámeni kdy. Ráno jsme zjistili, že přijeli, a ihned jsme začali shánět vybrané hráče," uvedl Lípa.

Tomáš Rosický
Tomáš Rosický

Českému týmu to narušilo ranní plány a musel se posunout i trénink. "Pro trenéry to byl určitý zásah do plánů, stejně tak pro hráče, kteří se věnují individuální přípravě před tréninkem. Kluci chodí do posilovny se rozcvičit, dělat stabilizační cvičení, v tomto směru to pro ně komplikace určitě byla," dodal Lípa.

Po kontrole absolvovali hráči běžný trénink. Odpoledne je čeká dobrovolná příprava a posilovna. V úterý absolvují předzápasový trénink před utkáním s Ruskem.

přehrát video
České fotbalisty v Rakousku navštívila dopingová kontrola
Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.