ČTsport

ČTsport
středa 20. června 2018 Květa

FAČR chystá pro fanoušky během ME fanzónu ve Žlutých lázních

Velikost textu:

Praha - Během fotbalového mistrovství Evropy ve Francii se chystá v Praze fanzóna s velkoplošnými obrazovkami a televizním studiem. Umístěna by měla být v areálu Žlutých lázní.

FAČR chce nabídnout alternativu fanouškům, kteří nezískají lístky na šampionát. Podle odhadů se ke vstupenkám na zápasy přímo ve Francii dostane zhruba jen každý pátý žadatel. Poptávka totiž výrazně převyšuje nabídku, jelikož UEFA pro české fanoušky vyčlenila jen šest až sedm tisíc vstupenek na každé utkání.

"A co vím, tak těsně před uzávěrkou žádostí bylo na každé utkání zhruba třicet tisíc českých zájemců. Takže těch, na které se nedostane, bude hodně, což mě trápí. My ale pro to nemůžeme nic udělat, protože to není v naší kompetenci," prohlásil Pelta.

FAČR chce alespoň nabídnout fanouškům náhradní variantu, jak kolektivně podporovat svěřence trenéra Pavla Vrby. "Jednáme se Žlutými lázněmi, kde bychom chtěli vytvořit pro fanoušky hlavní zázemí. Chtěli bychom, aby tam byly velkoplošné obrazovky, studio, a to vše v příjemném prostředí u vody," dodal Pelta.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.