ČTsport

ČTsport
pondělí 23. července 2018 Libor

Chelsea dopsala Kalase na soupisku pro Ligu mistrů

Velikost textu:

Londýn - Chelsea dopsala na soupisku pro Ligu mistrů českého fotbalistu Tomáše Kalase. Dvacetiletý stoper je v kádru londýnského klubu od letního návratu z hostování v Arnhemu, v létě se ale na soupisku nevešel. Nyní však Chelsea využila možnost seznam 25 hráčů aktualizovat, Kalas tak může s týmem odcestovat na osmifinálový zápas s Galatasarayem Istanbul.

Tomáš Kalas
Tomáš Kalas

Kalas patří Chelsea od léta 2010. V říjnu loňského roku si připsal premiérový start za první tým v Ligovém poháru s Arsenalem. Od té doby však na další šanci čeká, i kvůli tomu, že o velkou část podzimu jej připravila naštípnutá lýtková kost.

Proto se během ledna uvažovalo o tom, že by mohl jít sbírat herní praxi na další hostování, trenér Chelsea José Mourinho se však rozhodl kádr neoslabovat a nechal si Kalase v týmu. "Máme 20 hráčů pro anglickou ligu, osmnáct pro Ligu mistrů. Proto potřebujeme hráče, jako je Kalas," uvedl Mourinho.

Člen širšího kádru reprezentace nicméně stále zůstává až čtvrtým stoperem v pořadí za Johnem Terrym, Davidem Luizem a Garym Cahillem.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.