ČTsport

ČTsport
úterý 16. října 2018 Havel
Před Ligou mistrů

Mourinha naštval dotaz novináře a pláchnul z tiskové konference

Velikost textu:
aktualizováno 30. 9. 2013 20:32

Bukurešť - Naštvaný trenér fotbalistů Chelsea José Mourinho předčasně odešel z tiskové konference v Bukurešti před úterním utkáním Ligy mistrů proti domácí Steaue. Portugalskému kouči vadilo, že se ho novináři ptali na absenci Belgičana Kevina de Bruyneho.

José Mourinho s novináři na tiskové konferenci dlouho nepobyl
José Mourinho s novináři na tiskové konferenci dlouho nepobyl

"Prostě nebyl vybrán. Bylo to mé rozhodnutí. Může hrát jen jedenáct a osmnáct může být v týmu pro utkání. Snažím se hráče vybírat podle toho, co dělají na trávníku během zápasů, a podle toho, jak trénují," řekl Mourinho. Portugalský kouč musel v minulých týdnech odrážet dotazy ohledně toho, proč byl z týmu vyřazen Juan Mata, nyní přišel na řadu mladý Belgičan.

"To je úžasné, protože nikdo se mě konečně neptá na Matu. Tři týdny mluvíte o Matovi a teď zase o Kevinu de Bruyneovi. Takže vás nezajímají hráči, kteří hrají? Máte tendenci ptát se jen na hráče, kteří nejsou v týmu. Uvidíme se zítra," rozloučil se stroze před oficiálním koncem tiskové konference Mourinho a nechal čelit novinářům osamoceného záložníka Franka Lamparda.

Londýnský tým, za nějž chytá Petr Čech, vstoupil do LM překvapivou domácí porážkou s Basilejí a v Bukurešti si už nemůže dovolit zaváhat.

Zdroj: ČTK, YouTube

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.