ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Fotbalové reprezentaci bude chybět zraněný Pospěch

Velikost textu:

Praha - Česká fotbalová reprezentace se bude muset v pátečním přípravném utkání proti Maltě obejít bez Zdeňka Pospěcha. Obránce, který v minulých dnech získal v dresu FC Kodaň dánský double, se trenéru Františku Strakovi omluvil kvůli zraněným břišním svalům. Straka se rozhodl za Pospěcha nikoho nepovolávat, k dispozici bude mít 19 hráčů.

Zdeněk Pospěch
Zdeněk Pospěch
Otevřít galerii
 • Zdeněk Pospěch autor: Petrášek Radek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • František Straka autor: Michal Krumphanzl, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Podle svazového mluvčího Václava Tichého trápí Pospěcha stále břišní svaly, s nimiž se potýkal během celé jarní sezony. "Poslední zápasy hrál dokonce pod injekcemi, a tak dostal volno, aby se mohl doléčit," vysvětlil mluvčí. 

V pátek čeká reprezentaci proti Maltě v Jablonci poslední přípravný zápas jara. Poprvé se představí pod vedením kouče Straky, který byl jmenován trenérem národního týmu do doby, než po valné hromadě zvolí nové vedení svazu jeho nástupce.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.