ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Plzeň proti Fenerbahce požene za vítězstvím plný stadion

Velikost textu:

Plzeň – Plzeňské fotbalisty požene ve čtvrtek proti Fenebarhce Istanbul zaplněný stadion. Fanoušci v neděli během dvou hodin rozebrali zbylých 800 lístků na utkání osmifinále Evropské ligy a zcela zaplněn by měl být i sektor pro hosty. Utkání můžete v přímém přenosu sledovat ve čtvrtek od 18:30 na ČT sport a našem webu.

Kotel fanoušků fotbalové Plzně
Kotel fanoušků fotbalové Plzně

"Pro start volného prodeje bylo k dispozici celkem 800 vstupenek, jelikož již v předchozích dnech si držitelé permanentek rozebrali sedm tisíc lístků. Nedělní prodej se ukončil těsně po jedenácté hodině, žádné další vstupenky již nebudou k dispozici," uvedl tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

přehrát video
Domácí zápas Plzně s Fenerbahce bude vyprodaný

Zápasy evropských pohárů jsou v Plzni vyprodané pravidelně, tentokráte by však měla být maximálně využita i kapacita sektoru pro hosty. Fanoušci Fenerbahce totiž využijí toho, že v domácím utkání nebudou moci podporovat svůj tým kvůli uzavření stadionu v rámci trestu od UEFA. A tak přijedou alespoň v hojném počtu do Plzně. "Podle zpráv z Istanbulu bude zcela naplněn také sektor hostujících příznivců, Štruncovy sady by tak měly ve čtvrtek přivítat přes 11 700 fanoušků," doplnil Pillár.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.