ČTsport

ČTsport
pátek 16. listopadu 2018 Otmar

Negredo: Hrál se ošklivý zápas

Velikost textu:

Doněck – Španělsko se propracovalo po výhře nad Portugalskem do finále Eura. Nestranný divák si ale příliš fotbalové krásy neužil. I španělský útočník Alváro Negredo připouští, že středeční semifinále nebyl oku lahodící duel. Naopak. Hrál se podle něj ošklivý zápas, o to víc si cenil, že obhájci titulu dokázali po penaltové výhře vydřít postup do nedělního finále.

Fanynka před zápasem Portugalska se Španělskem
Fanynka před zápasem Portugalska se Španělskem

"Bylo to velmi ošklivé utkání, hodně vysokých míčů, soubojů a střetů. Musel jsem bojovat o každý centimetr na hřišti," uvedl po zápase Negredo. "Jsem proto šťastný, že jsme nakonec v takhle těžkém zápase postoupili. Měli bychom být pyšní, i když po pravdě v žádném velkém stylu to zrovna nebylo," řekl Negredo.

Útočníka Sevilly překvapilo, když se dozvěděl, že nastoupí proti Portugalcům v základní sestavě. Do té doby odehrál na turnaji jen dvě minuty. "Chvíli mi trvalo, než jsem se rozkoukal. Věděl jsem, že to je jedinečná chvíle a že ze sebe musím vydat to nejlepší," prohlásil Negredo.

I když na hřišti strávil jen 53 minut, než ho vystřídal Cesc Fábregas, ze svého výkonu neměl špatný pocit. "Snažil jsem se splatit trenérovi důvěru a dělat špinavou práci, která možná nebyla tak vidět, ale byla moc důležitá. Není snadné svádět fyzicky náročné souboje s hráči, jako jsou Pepe nebo Bruno Alves," poznamenal šestadvacetiletý Negredo.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.