ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Uličník Nasri politoval svých výstřelků k novinářům

Velikost textu:

Paříž - Na adresu francouzských novinřů zařval několik nezveřejnitelných slov. Jednoho z nich dokonce vyzval na férovku. Samir Nasri čtvrtfinálovou prohru Francie se Španělskem opravdu těžce nesl. Jeho činy však nebyly bez následků. Záložníkovi hrozí vyřazení z národního týmu, vedení federace se jeho činy bude zabývat v pátek. Proto se za celou věc omluvil. "Koluje kolem toho mnoho nepravd. Fanoušci a hlavně děti, které věc mohla šokovat, by měli vědět, že všeho upřímně lituju," napsal Nasri na Twitter.

Nasriho gólová radost
Nasriho gólová radost

Fotbalista se obořil na jednoho z žurnalistů po sobotní čtvrtfinálové porážce 0:2 se Španělskem. Do utkání zasáhl jako náhradník, a když jej pak novinář vyzval k hodnocení utkání, Nasri odvětil: "Hledáte blbosti, hledáte jen problémy." Vzápětí tazatele vyzval, aby si s ním všechno vyříkal jako "chlap s chlapem".

Nasriho jednání odsoudili trenér Laurent Blanc i francouzská federace. "Miluju francouzskou reprezentaci, miluju fotbal a mám hluboký respekt k fanouškům. Všechno ostatní je věc moje a některých novinářů. Zavčasu to uspokojivě vyjasním také," uvedl Nasri.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.