ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Schweinsteigera trápí kotník, mohl by Německu chybět

Velikost textu:
aktualizováno 24. 6. 2012 19:32

Gdaňsk - Fotbalisté Německa se možná budou muset ve čtvrtečním semifinále evropského šampionátu obejít bez záložníka Bastiana Schweinsteigera. Jednoho z klíčových hráčů týmu trápí přetrvávající problémy s kotníkem a vynechal kvůli tomu v minulých dnech několik tréninků včetně toho dnešního.

Bastian Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger

"Abych byl upřímný, kotník mě znepokojuje. Nehojí se to tak, jak by mělo," prohlásil záložník Bayernu Mnichov, který se zraněním kotníku laboruje už od února.

Věří ale, že se dá do semifinále do pořádku. "Není čas na odpočinek. Věřím, že nás čekají ještě dva zápasy a já v nich pomůžu. Pak budu mít čas, abych se uzdravil," řekl Schweinsteiger.

Na turnaji možná i vinou zdravotních problémů zatím zůstává za očekáváním. V pátečním čtvrtfinále proti Řekům (4:2) nebyl příliš výrazný, navíc kazil přihrávky.

"Dal jsem několik špatných přihrávek, které obvykle nekazím. Takové chyby by se takovému hráči neměly stávat," prohlásil sebekriticky Schweinsteiger. Je připraven i na variantu, že ho kouč Joachim Löw v semifinále nepostaví do základní sestavy. "Neměl bych s tím problém," dodal.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.