ČTsport

ČTsport
úterý 16. října 2018 Havel

Nasri vyzval novináře na férovku. Svaz ho odsoudil

Velikost textu:

Doněck - Francouzský reprezentační záložník Samir Nasri se po sobotním vyřazení ve čtvrtfinále mistrovství Evropy nechal unést emocemi a vulgárně nadával jednomu z novinářů. Odsoudili ho za to trenér Laurent Blanc i národní fotbalová federace. Nasri, který do čtvrtfinále se Španělskem zasáhl jako náhradník, rozhořčeně zareagoval na žádost jednoho z novinářů o zhodnocení zápasu. "Hledáte blbosti, hledáte jen problémy," obořil se na žurnalistu a vzápětí ho zasypal sprškou nadávek. Na závěr ho vyzval, aby si to s ním šel vyřídit jako chlap s chlapem.

Samir Nasri na francouzské lavičce
Samir Nasri na francouzské lavičce

U reprezentačního kouče nenašel zastání. "Ukázal nedostatek respektu vůči tomu novináři. Řekl jsem mu, co si o tom myslím a co bych udělal na jeho místě. Je to velmi nešťastné," řekl Blanc v televizním pořadu Telefoot.

Podle prezidenta Francouzské fotbalové federace Noela Le Graeta překročil Nasri hranici. Čtyřiadvacetiletý záložník anglického Manchesteru City je podle něj přecitlivělý a svaz bude incident řešit. "Probereme to a podíváme se na jeho problém," uvedl Graet.

Nasri měl napjaté vztahy s francouzskými médii po celý průběh Eura. Když vstřelil v zápase s Anglií vyrovnávací branku na 1:1, doběhl k postranní čáře, zakřičel francouzsky "sklapněte" a přiložil prst na rty na znamení, že se mají novináři ztišit.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.