ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

Český dům zažil koncert Nightwork

Velikost textu:

Vratislav – V Českém domě to při jeho čtvrtečním otevření pořádně ožilo. O skvělou atmosféru se postarala hlavně kapela Nightwork v čele s hercem a zpěvákem Vojtou Dykem. Kromě zpěváků si večer užili i samotní fotbalisté. "Bylo to dobré, i když na hudbu velký expert nejsem," řekl Pavel Nedvěd. "Škoda že jsem to neviděl celé, protože jsem byl ve Studiu," dodal Marek Jankulovski.

Koncert skupiny Nightwork
Koncert skupiny Nightwork

Nedvěd žije v Itálii, kde je populární hudba doplňkem běžného dne. "Jsou tam hrozní blázni, prozpěvují si od rána do večera," řekl Nedvěd. Osobně prý zná třeba Erose Ramazzottiho, s nímž si občas i zakope na zahradě svého domu. "Je totiž velkým fanouškem Juventusu," prozradil.

Dyk s italskou hudbou zatím moc nekoketoval, podle svých slov ji totiž nezná. "Francouzskou, to ano, ale italskou ne. Mrzí mě to," řekl ve Studiu Vratislav. Oblíbený herec vedle muziky miluje i fotbal. "Od té doby, co znám pány, se v tom i vyznám."

František Soukup ml. z Nightwork zase zjistil, že fotbalisté jsou jako muzikanti. "Jen s tím rozdílem, že když oni trénují, my chlastáme," řekl s úsměvem. "Petr Čech je fantastický bubeník, Tomáš Rosický zase hraje na kytaru. Jsou určitě lepší muzikanti než my fotbalisti," dodal Jakub Prachař.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.