ČTsport

ČTsport
středa 18. července 2018 Drahomíra

Památný gól Rosického i kopaná v regionech. ČT sport uvede nový pořad Můj fotbal

Velikost textu:

Nový fotbalový magazín Můj fotbal je určený pro všechny fanoušky fotbalu, pro registrované  hráče všech věkových a výkonnostních kategorií. Každý díl bude spojovat jedna legenda nebo osobnost. Prvním v pořadí je Tomáš Rosický, který exkluzivně pro ČT sport zavzpomínal na svůj památný gól, který vstřelil na Arsenalu. A tuhle trefu se pak pokusili napodobit fotbalisté z Roudnice nad Labem. Můj fotbal představí i to, jak vypadá zápasový den rozhodčího Radka Příhody. Premiéru sledujte na ČT sport v sobotu 1. 10. od 22:30.

Tomáš Rosický zdraví fanoušky na Letné
Tomáš Rosický zdraví fanoušky na Letné

Tomáš Rosický prozradí, jaké měli v Arsenalu varianty při rohových kopech. Jestli a jak se takové herní situace trénují u nás v mládežnických kategoriích, zjišťoval magazín Můj fotbal například v klubu Slavoj Vyšehrad.

První část se bude také věnovat ženskému fotbalu a přípravě U17 na ME, které se v České republice uskuteční příští rok. Z Kanady přijel do ČR někdejší mládežnický reprezentant Libor Volf, který sklízí velké úspěchy jako trenér malých fotbalistů, a tak jsme jeden takový trénink navštívili.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.