ČTsport

ČTsport
čtvrtek 21. června 2018 Alois

Navrátil z třetiligové Břeclavi načal přípravu s nizozemským Almelem

Velikost textu:

Almelo (Nizozemsko) – Obrovský skok čeká fotbalového záložníka Jaroslava Navrátila. Z třetiligové Břeclavi se zřejmě bude stěhovat do nejvyšší nizozemské soutěže. Do Almela, desátého celku tamní ligy, by měl přijít na půlroční hostování s dvouletou opcí. Angažmá by podle jeho agenta Davida Nehody mělo být uzavřeno do konce ledna.

Jaroslav Navrátil
Jaroslav Navrátil

Jedenadvacetiletý Navrátil dosud působil v MSFL, kde za čtvrtý tým tabulky Břeclav dal na podzim jedenáct branek. V prosinci uspěl na testech v Almelu, které si ho pozvalo na doporučení skauta. Následně se domluvil na angažmá a nastoupil do přípravy nizozemského celku.

"Už mě napadalo, že třetí liga klidně může být můj strop, že už výš nepůjdu. Pak přišla letošní sezona, kdy se mi už v přípravě dařilo. Padaly mi tam góly, začal jsem si věřit. A taky doufat, že si mě všimne někdo ze druhé nebo i první ligy. A dopadlo to takhle," řekl v prosincovém rozhovoru pro iDNES.cz Navrátil, který dosud kromě fotbalu pracoval jako montér rozvaděčů.

Křídelní útočník tak napodobil například Libora Kozáka, který zamířil z druholigové Opavy do Lazia Řím. V Almelu Navrátil naváže na české předchůdce Vojtěcha Schulmeistera a Lukáše Bajera.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.