ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Baroš začal s tréninkem a mohl by stihnout začátek kvalifikace

Velikost textu:

Istanbul - Český fotbalový útočník Milan Baroš již zažehnal problémy s achillovkou a začal v Galatasarayi s tréninkem. O víkendu by mohl být na lavičce náhradníků při ligovém startu se Sivassporem a do dvou týdnů zvládnout celý zápas. Reprezentační střelec to řekl v rozhovoru pro klubovou televizi. Poslal tak dobrou zprávu reprezentačnímu trenérovi Michalu Bílkovi. Pokud se naplní Barošův odhad, měl by být připraven nastoupit v zářijové kvalifikaci proti Litvě.

Jaroslav Plašil a Milan Baroš
Jaroslav Plašil a Milan Baroš
Otevřít galerii
 • Jaroslav Plašil a Milan Baroš autor: Libor Zavoral, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Milan Baroš se raduje z gólu autor: Zdeněk Němec, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Jsem konečně šťastný. Už dva dny trénuju s ostatními hráči Galatasaraye. Potřebuju na sobě ještě hodně pracovat, ale do konce týdne bych mohl být připravený si alespoň sednout na lavičku náhradníků," prohlásil Baroš. "Za dva týdny bych pak snad už mohl zvládnout i celý zápas," dodal.

Baroš rovněž promluvil o prodloužení smlouvy v Galatasarayi. "Mám z toho velkou radost. Chtěl jsem tu zůstat, protože jsem tu velmi spokojený. Těší mě přízeň fanoušků, kteří mi teď hodně chybějí," dodal Baroš.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.