ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Jankulovski má problém, kvůli sázkám mu hrozí vězení

Velikost textu:

Řím - Českému fotbalistovi Marku Jankulovskému hrozí vězení. V Itálii podle médií opět začali prošetřovat zapletení obránce AC Milán a jeho bývalých spoluhráčů do nelegálních sázek a praní špinavých peněz. Podle listu Il Messaggero požaduje státní zástupce pro pětici mužů obviněných z nelegálních sázek po internetu a praní špinavých peněz čtyřměsíční vězení a pokutu 500 eur. Podezřelými jsou kromě Jankulovského jeho někdejší spoluhráči z Udine Giampiero Pinzi, David Di Michele, Massimo Margiotta a obchodník Gianluigi Prevedello.

Marek Jankulovski
Marek Jankulovski
Otevřít galerii
 • Marek Jankulovski autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Fotbalista roku Marek Jankulovski autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Třiatřicetiletý Jankulovski, který v Udine hrál v letech 2002 až 2005, před časem jakékoliv zapletení do nelegálního sázení odmítl. Bývalý reprezentant však už v minulosti podobnému obvinění čelil. Před třemi lety se jeho jméno objevilo mezi 21 fotbalisty, kteří prý v letech 1998 až 2005 prosázeli 10,5 milionu eur. Později byl však obvinění zbaven. O případném trestu pro Jankulovského by měl soud rozhodnout 16. července.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.