ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Slávista Hloušek má přetržené kolenní vazy, půjde na operaci

Velikost textu:

Mnichov - Slávistický fotbalista Adam Hloušek má přetržené zkřížené kolenní vazy a svému klubu i české reprezentaci bude zhruba půl roku chybět. Vážné zranění odhalila dnešní prohlídka, kterou fotbalista absolvoval v Mnichově u vyhlášeného specialisty Hanse-Wilhelma Müllera-Wohlfahrta. V pondělí se v Německu podrobí operaci.

Adam Hloušek
Adam Hloušek
Otevřít galerii
 • Adam Hloušek autor: Roman Vondrouš, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Logo Slavie Praha autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/2/133/13280.jpg?1205775130

Hloušek odkulhal už v prvním poločase sobotního ligového duelu proti Bohemians Praha, ale první odhady nenaznačovaly, že zranění bude tak vážné. "Dnešní prohlídka ukázala, že došlo k přetržení předního vazu a v pondělí se Adam podrobí operaci. Následovat bude několikaměsíční rekonvalescence," vysvětlil manažer. 

Jednadvacetiletý Hloušek má za sebou strmý vzestup kariéry. Po loňském letním přestupu z Jablonce do Slavie se rychle zařadil mezi nejplatnější hráče českého mistra, vybojoval si i první reprezentační nominaci a ve středu měl hrát za národní tým ve Skotsku. V neděli se však musel ze srazu omluvit a slávistický kouč Karel Jarolím i jeho reprezentační kolega Michal Bílek ho budou postrádat nejméně do letní přestávky.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.