ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš

V Teplicích prodloužili smlouvy trenér Plíšek i klíčoví hráči

Velikost textu:

Teplice - Fotbalový trenér Jiří Plíšek dnes podepsal s Teplicemi novou smlouvu až do sezony 2012/2013. Jeho původní kontrakt měl vypršet na konci tohoto soutěžního ročníku, ale s vedením klubu se dohodl na jeho prodloužení díky úspěšnému podzimu, po němž Teplice vedou ligu. "Beru to jako odměnu za odvedenou práci všech lidí u týmu. Jsem rád, že v Teplicích je prostor na dlouhodobou a koncepční práci," uvedl Plíšek.

Jiří Plíšek
Jiří Plíšek
Otevřít galerii
 • Jiří Plíšek autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • FK Teplice autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/406/40534.jpg?1221146166

Severočeský klub si zároveň pojistil služby několika klíčových hráčů: Nové smlouvy mají záložníci Pavel Verbíř, který ji prodloužil do konce příští sezony, Štěpán Vachoušek, Jakub Mareš a Admir Ljevakovič, útočník Tomáš Vondrášek a obránce Antonín Rosa. Ti všichni se Teplicím upsali na další tři roky, tedy na stejně dlouhou dobu jako kouč Plíšek. Brzy je má následovat i kapitán a obránce Petr Lukáš, který je těsně před dohodou. 

Na Stínadlech si prodlouží své letité působení i sedmatřicetiletý veterán Verbíř, který v Teplicích je už od roku 1992. "Jsem rád, že je o mé služby pořád zájem. Ale je jasné, že v mém věku už bude záležet hlavně na zdraví, které si přeju ze všeho nejvíc," prohlásil Verbíř. 

Tepličtí tak mocně zbrojí na hektickou jarní část ligy, v níž budou hájit své postavení v čele ligy. Severočeši mají stejně bodů jako druhá Sparta, ale k dispozici odložený zápas 16. kola, ke kterému nenastoupili kvůli onemocnění několika hráčů prasečí chřipkou.

Štěpán Vachoušek
Štěpán Vachoušek
Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.