Golf Time

Slavia remizovala s Jabloncem 1:1

Praha – Po reprezentační přestávce se v sobotu rozehrávalo patnácté ligové kolo šesti zápasy. Sobotní část ligového kola zakončil trhák kola, duel Slavie v Jablonci. Utkání skončilo nerozhodně 1:1.  Hráči Sparty zvládli zápas s Libercem, který hrál od osmé minuty bez vyloučeného Keliče, a vyhráli 2:0. Plzeň pokračuje v úspěšné sérii, dnes porazila po dramatické koncovce Bohemians Praha 3:2. Fotbalisté Příbrami si hladce poradili na domácím hřišti se Slováckem a přehráli ho 2:0. Hlubokou herní krizi fotbalistů Brna podtrhla na domácím trávníku ostudná porážka s Českými Budějovicemi 0:3. V úvodním utkání kola rozhodli fotbalisté Bohemians 1905 o své výhře nad Kladnem 2:1 až v první minutě nastaveného času. Informace najdete také na serveru fotbalživě.cz.