ČTsport

ČTsport
úterý 20. listopadu 2018 Nikola

Lékař národního týmu měl v péči pět reprezentantů

Velikost textu:

Al-Ajn - Za patnáct let svého působení u fotbalové reprezentace nepamatuje lékař týmu Petr Krejčí, že by po jednom zápase mělo tolik hráčů zdravotní problémy jako po souboji se Spojenými arabskými emiráty. V péči měl pět fotbalistů. Potíže tří z nich měly přitom původ přímo v nedělním utkání. Do zápasu nemohli nastoupit Ondřej Kušnír a Mário Holek. Pondělní trénink už oba absolvovali. Krejčí věří, že se většina hráčů dá na středeční zápas s Ázerbájdžánem do pořádku.

Lékař české fotbalové reprezentace Petr Krejčí
Lékař české fotbalové reprezentace Petr Krejčí
Otevřít galerii
 • Lékař české fotbalové reprezentace Petr Krejčí autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/13/1242/124117.jpg?1258397551
 • Trénink českých fotbalistů ve Spojených arabských emirátech autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/13/1242/124120.jpg?1258397624

V utkání proti Spojeným arabským emirátům utrpěli šrámy Daniel Pudil, Michal Papadopulos a Roman Hubník. Posledně jmenovaný sparťanský obránce si přivodil velmi kuriózní zranění.

"Natáhl si hýžďový sval, což je ve fotbale dost vzácné zranění. Kušnírovi trochu oteklo koleno a rozhodneme zítra na tréninku, jestli bude nebo nebude hrát," uvedl lékař národního týmu Petr Krejčí.

přehrát video
Reprezentační trénink po utkání se SAE

U Mária Holka je výhled optimističtější. "Měl natažený přitahovač stehenního svalu, dnes už trénoval a bude zřejmě schopen ve středu hrát," sdělil Krejčí. Hůř na tom je útočník Michal Papadopulos, jehož kotník utrpěl v souboji s protihráčem výraznější újmu. "On sám je hodně nabuzený a věří, že nastoupí. Ovšem my jsme s prognózami opatrnější," dodal reprezentační lékař.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.