ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan

Rajnoch poletí do Emirátů až v pondělí, nemá vízum

Velikost textu:
aktualizováno 12. 11. 2009 20:16

Praha - Letecký speciál s fotbalovou reprezentací bude mít v pátek dopoledne na palubě pouze devatenáct fotbalistů. Dodatečně nominovanému Janu Rajnochovi se totiž nepodařilo zajistit včas vízum, bez něhož nelze na území Spojených arabských emirátů vstoupit. Záložník Mladé Boleslavi proto vyrazí za svými spoluhráči až v pondělí. Rajnoch tak nestihne nedělní duel proti domácímu výběru a bude k dispozici pouze pro druhý zápas o umístění, který se bude hrát ve středu 18. listopadu.

Jan Rajnoch
Jan Rajnoch
Otevřít galerii
 • Jan Rajnoch zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Michal Bílek autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/12/1187/118669.jpg?1256048723

Rajnoch se připojil k mužstvu až dnes ráno jako náhradník za zraněného Tomáše Sivoka. Jeho dodatečná nominace však způsobila, že vedení Rajnochovi začalo se zpožděním zajišťovat vízum a dnes se ho narychlo už zařídit nepodařilo.

"V Emirátech se v pátek nepracuje, dříve než v pondělí nebude mít doklady k dispozici. Už má ale zajištěnou letenku v běžné lince na pondělí," vysvětlil mluvčí reprezentace Petr Svěcený situaci kolem opožděného odletu mladoboleslavského hráče. 

Národní tým odletí z pražského letiště v Ruzyni v 9:00, po více než šestihodinovém letu by měl být v Al-Ajnu, kde se turnaj uskuteční. Vedle českého a domácího výběru se soutěže zúčastní také Irák a Ázerbájdžán. V dějišti panují velká tepla, předpověď na další dny slibuje 33 stupňů ve stínu.

přehrát video
Reprezentace trénovala před odletem do SAE
Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.