ČTsport

ČTsport
středa 14. listopadu 2018 Sáva

Baroš nejspíše pojede léčit zranění do Německa

Velikost textu:

Istanbul/Praha - Český fotbalový reprezentant Milan Baroš bude zřejmě zranění levého nártu, které utrpěl v nedělním istanbulském derby Galatasaraye proti Fenerbahce, léčit v Německu. Hráčův agent Pavel Paska jedná s vedením Galatasaraye o možnosti provést důkladné vyšetření u německého specialisty Hanse-Wilhelma Müllera-Wohlfahrta, který v minulosti pomáhal léčit například Tomáše Rosického nebo Patrika Bergera.

Milan Baroš
Milan Baroš
Otevřít galerii
 • Milan Baroš autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Jaroslav Plašil a Milan Baroš autor: Libor Zavoral, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/11/1043/104265.jpg?1250098405

Podle prvních zpráv z Turecka si Baroš po faulu Emreho zlomil kost v nártu. "Jde o kůstku jednoho z prstů na chodidle, první odhady mluví o šestitýdenní pauze. Snažíme se však s klubem domluvit na tom, že by Milan vyrazil na druhé vyšetření do Německa a pak by se rozhodlo o následné léčbě," uvedl dnes Paska.

I pokud by léčení trvalo pouze šest týdnů, chyběl by Baroš novému reprezentačnímu trenérovi Michalu Bílkovi v nejbližších zápasech národního mužstva. Česká reprezentace se 15. listopadu střetne na turnaji v Dubaji s týmem Spojených arabských emirátů a o tři dny později v duelu o umístění buď s Irákem, nebo s Ázerbájdžánem.

V posledním letošním vystoupení 16. prosince v Argentině by zřejmě Baroš stejně nehrál, protože tam má vyrazit kombinovaný výběr a dá se předpokládat, že v něm budou chybět největší hvězdy, které hrají v rozehraných ligových soutěžích.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.