ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Koller chce ze Samary na jih Francie

Velikost textu:
aktualizováno 9. 10. 2009 20:51

Praha - Fotbalista Jan Koller na konci listopadu ukončí své rok a půl dlouhé angažmá v ruské Samaře a uvažuje o nástupu do některého z klubů na jihu Francie blízko Monaka, kde se usadila jeho rodina. Právě kvůli ní také v Rusku končí. Dnes tak popřel zákulisní informace o možném odchodu do pražské Slavie.

Jan Koller
Jan Koller
Otevřít galerii
 • Jan Koller zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Jan Koller zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Nejlepší by bylo, kdyby vyšlo nějaké angažmá poblíž Monaka. Aspoň na půl roku, ale vím, že v mém věku se už moc plánovat nedá," uvedl šestatřicetiletý Koller. "Zrovna nyní se jedná o tom, kde bych mohl hrát dál," dodal.

V monackém knížecím klubu působil Koller od léta 2006 a za rok a půl si tamní prostředí i s rodinou hodně oblíbil. Koller by mohl zakotvit v prvoligovém Nice, v úvahu připadá také Caen, které nyní figuruje na vedoucí pozici druhé ligy. "Tahle řešení by pro mě asi v současné chvíli byla nejlepší," přemítal Koller. "A když to nevyjde v té Francii, tak se možná vrátíme domů," dodal. Vyloučil ale, že by mohl zamířit do pražské Slavie, jak se o tom ve fotbalových kuloárech spekuluje. "Není to pravda, i když se mě na to spousta lidí ptá," zdůraznil Koller.

Jan Koller na tréninku Bohemians 1905

Jan Koller se před sobotním loučením s reprezentací objevil na tréninku jiného pražského klubu - Bohemians 1905. "Bohemce jsem fandil odmalička. Je to můj nejmilejší klub," prozradil český útočník.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.