ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Žofčák musí na operaci, měsíc si nezahraje

Velikost textu:

Praha - Fotbalová Sparta Praha se bude muset obejít v nejbližších několika týdnech bez záložníka Igora Žofčáka. Slovenský fotbalista se ve středu 14. října podrobí na mnichovské klinice chirurgickému zákroku na zraněném třísle. Sparta před pondělním derby se Slavií Žofčákovy zdravotní potíže tajila. Šestadvacetiletý záložník odstoupil minulý týden v poločase pohárového utkání v Kodani a ukázalo se, že potíže s břišním svalstvem mu už nedovolí hrát. Krátce po návratu z Dánska kluboví lékaři rozhodli, že se fotbalista pojede léčit do Mnichova, kde před časem podobný zákrok úspěšně absolvoval například Tomáš Sivok.

Igor Žofčák
Igor Žofčák
Otevřít galerii
 • Igor Žofčák zdroj: sparta.cz https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • AC Sparta Praha autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/4/313/31282.jpg?1349432062

Dobu Žofčákovy absence klub zatím nechce komentovat, ale dá se počítat s tím, že do plné formy se slovenský středopolař dostane zhruba měsíc po zákroku. Žofčák by tedy mohl stihnout nejen závěr domácí ligy, ale i některá utkání v Evropské lize.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.