ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Kouč Tobiáš zůstává u týmu Budějovic

Velikost textu:

České Budějovice - Kouč fotbalistů Českých Budějovic Pavel Tobiáš dál zůstává u týmu. Klubové vedení mu dnes navzdory tomu, že Dynamo prohrálo o víkendu v Příbrami šestý z posledních sedmi ligových zápasů a je na dně tabulky, znovu vyslovilo důvěru. V tiskové zprávě o tom informoval obchodní a marketingový manažer klubu Radim Šupka.

Pavel Tobiáš
Pavel Tobiáš
Otevřít galerii
 • Pavel Tobiáš zdroj: www.skcb.cz https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • SK Dynamo České Budějovice autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/406/40538.jpg?1221146475

Českobudějovičtí šéfové stanovili jako současnou prioritu nadcházející domácí utkání s Kladnem. "Vedení klubu si plně uvědomuje nepříznivou situaci, přesto má trenér Tobiáš stále jednoznačnou podporu. Hlavním cílem nyní nejsou žádné změny v kádru ani na trenérském postu, ale důkladná příprava na zápas s Kladnem," stojí v prohlášení.

Jihočeši se zatím snažili řešit výsledkovou krizi a pád na poslední místo tabulky změnami v kádru. Přišli záložníci Michal Doležal a Slovák Peter Černák a obránci Jan Krob s Ronaldem Šikličem. Naopak do třetiligové rezervy byl přeřazen zkušený David Homoláč.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.