ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla

Slavia si bude stěžovat na sudího Královce za neodpískané penalty

Velikost textu:

Praha - Vedení fotbalistů Slavie se rozhodlo podat oficiální stížnost na výkon rozhodčího Pavla Královce, který řídil sobotní zápas mistrovského týmu v Liberci. Utkání, které skončilo remízou 1:1, sudí podle Pražanů hrubě ovlivnil svými chybami. "Bohužel to není poprvé, s výkony Pavla Královce máme velmi špatné zkušenosti i z minulosti," uvedl mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.

FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha
FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha
Otevřít galerii
 • FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha autor: Radek Petrášek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Logo Slavie Praha autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/2/133/13280.jpg?1205775130

Slávisté vyčítají sudímu především to, že v jejich prospěch dvakrát neodpískal penaltu. Bezprostředně po utkání si na to stěžoval už trenér Karel Jarolím. 

Odpískání pokutového kopu se nejprve po souboji ve vápně dožadoval v 68. minutě Dušan Vasiljevič, ale místo toho obdržel od sudího žlutou kartu za simulování. V samém závěru hosté reklamovali ruku záložníka Marcela Gecova, ale Královec nechal pokračovat ve hře.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.