ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

Čeští fotbalisté jsou už v Bratislavě, Hübschman má syna

Velikost textu:
aktualizováno 3. 9. 2009 21:19

Bratislava - Čeští fotbalisté už jsou v Bratislavě, dějišti sobotního kvalifikačního utkání. Národní tým dorazil po více než tříhodinové cestě autobusem do hotelu Crown Plaza, který bude jejich základnou před zápasem proti slovenskému výběru. Už ve středu se k týmu připojil Milan Baroš, kterému se v Istanbulu časně ráno narodil syn Patrik, ale ani během dnešní noci neměl trenér Ivan Hašek pod střechou všechny svěřence. Se stejným úkolem totiž vyrazil do Prahy Tomáš Hübschman, jemuž se také narodil syn.

Vedení fotbalové reprezentace
Vedení fotbalové reprezentace
Otevřít galerii
 • Vedení fotbalové reprezentace autor: Jan Beránek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Slováci se připravují na kvalifikační duel s Českou republikou autor: Marián Peiger, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Na dopoledním tréninku se za zavřenými dveřmi na stadionu v Kunicích poprvé připravovali všichni hráči. Na programu byly standardní situace a další nacvičené signály. "Trenér Brückner ukázal, že má nápadů stále na rozdávání," glosoval dopolední přípravu s úsměvem Baroš a naznačil, že zkušený bývalý hlavní reprezentační trenér chystá na soupeře nějaké překvapení.

Češi dostali na Jánošíky pytel s hrachem

Trénink znovu absolvovali všichni fotbalisté včetně Tomáše Rosického, podle vedení mužstva žádný z hráčů nehlásil zdravotní problémy. Po společném obědě v hotelu ve Štiříně fotbalisté nasedli do autokaru a vyrazili směr Bratislava. Ještě před odjezdem dostali od vedení hotelu pytel s hrachem, který prý mají nasypat pod nohy slovenským Jánošíkům, když bude nejhůře.V pátek budou mít fotbalisté na programu už pouze oficiální trénink na Tehelném poli, zápas se hraje v sobotu ve 20:30 a přímým přenosem ho vysílá program ČT2.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.