ČTsport

ČTsport
čtvrtek 15. listopadu 2018 Leopold

Matějovský asi do Sparty nepřijde, Reading ho nepustí

Velikost textu:

Praha - Fotbalová Sparta se zřejmě bude muset v podzimních bojích obejít bez záložníka Marka Matějovského, kterého chtěla získat na roční hostování z Readingu. Druholigový anglický klub trvá na tom, že českého fotbalistu neuvolní. Na soupisce pro Evropskou ligu, jejíž uzávěrka byla v úterý o půlnoci, však ještě zůstává jedno volné místo, které může každý klub doplnit dodatečně. Podle personálního ředitele Sparty Jakuba Otavy našlo vedení s Matějovským rychle společnou řeč, hráč měl zájem oživit na Letné svoji kariéru, ale zřejmě z toho sejde.

Marek Matějovský
Marek Matějovský
Otevřít galerii
 • Marek Matějovský autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/3/231/23050.jpg?1211479348
 • AC Sparta Praha autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/4/313/31282.jpg?1349432062

"Readingu se myšlenka s uvolněním nezamlouvá. Naděje sice umírá poslední, budeme se ještě snažit domluvit, ale podle všeho není dohoda příliš pravděpodobná," řekl Otava.

Sparta se začala o českého reprezentanta zajímat ve chvíli, kdy byl reálný její postup do Evropské ligy přes slovinský Maribor. V noci po odvetném utkání s hráčem mluvil telefonicky i sportovní ředitel a trenér Jozef Chovanec, který se s ním předběžně domluvil, ale postoj Readingu zřejmě plány Sparty zhatí.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.