ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Fotbalisté dvakrát trénovali, s týmem už je i Baroš

Velikost textu:
aktualizováno 2. 9. 2009 20:41

Kunice (u Prahy) - Dva ostřejší tréninky a nejtěžší přípravný den před sobotním kvalifikačním zápasem proti Slovensku mají za sebou čeští fotbalisté. Dopoledne trénovali v Kunicích, podruhé v podvečer v pražském Edenu. Tam se k týmu připojil už také útočník Milan Baroš a se spoluhráči vyrazil na soustředění do Štiřína. S výjimkou novopečeného otce trénovali všichni hráči včetně Tomáše Rosického.

Trénink české fotbalové reprezentace
Trénink české fotbalové reprezentace

Dopoledne se ještě připravovali na hřišti v Kunicích, kde se odpoledne hrál pohárový zápas divizního týmu s Náchodem, a reprezentanti proto vyklidili pole a vyrazili do Prahy. Dopoledne fotbalisté trénovali mimo jiné nácvik standardních situací. "Podvečerní trénink byl spíše herního rázu a ostřejší, v plném rozsahu ho absolvovali všichni hráči," řekl mluvčí reprezentace Petr Svěcený.

Závěr tréninku již sledoval poblíž hřiště i Baroš, který dorazil přímo z letiště. "Z Prahy vyrazil spolu s týmem, hráčský kádr je kompletní," uvedl Svěcený. Ve čtvrtek čeká hráče poslední uzavřený trénink znovu v Kunicích. Po obědě a odpočinku vyrazí do Bratislavy, kde se bude hrát sobotní zápas.

Baroš jsou s Kollerem obávanou dvojicí
Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.