ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Jednadvacítce bude v kvalifikaci chybět zraněný Hořava

Velikost textu:

Jablonec nad Nisou - Fotbalová reprezentace do 21 let se musí v blížících se zápasech evropské kvalifikace proti Severnímu Irksu a Německu obejít bez Tomáše Hořavy. Olomoucký záložník si v pondělní ligové dohrávce proti Spartě poranil břišní sval a kouč jednadvacítky Jakub Dovalil s ním nemůže počítat zřejmě ani na jedno utkání. Dovalil za Hořavu nejspíš nepovolá žádného náhradníka, uvedl vedoucí mužstva Ivo Sekerka.

Tomáš Hořava
Tomáš Hořava
Otevřít galerii
 • Tomáš Hořava zdroj: sigmafotbal.cz https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Česká fotbalová reprezentace do 21 let zdroj: Wikipedia https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Jednadvacítka má i bez Hořavy dost široký kádr. Dovalil může momentálně vybírat z devatenácti hráčů do pole, což je na dvojzápas dostatečný počet. "Proto není bezpodmínečně nutné, aby se k nám připojil jiný hráč," uvedl Sekerka.

Podle něj Hořava nebude k dispozici ani na zápas v Německu, který je na programu příští úterý. Se Severním Irskem hrají mladí čeští fotbalisté v pátek v Jablonci. Až na Hořavu je už tým kompletní, po pondělních ligových dohrávkách jej doplnilo zbývajících devět nominovaných hráčů.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.