ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Na srazu jednadvacítky chybělo deset hráčů

Velikost textu:

Praha - Hned deset hráčů, kteří si ještě dnes musí plnit povinnosti v ligových dohrávkách, chybělo na dnešním dopoledním srazu fotbalové reprezentace do 21 let před zápasy evropské kvalifikace se Severním Irskem a  Německem. Trenér Jakub Dovalil by měl mít mužstvo k dispozici až dnes večer v jabloneckých Břízkách, kde se bude tým "lvíčat" na dvojzápas chystat.

Jakub Dovalil
Jakub Dovalil
Otevřít galerii
 • Jakub Dovalil autor: Roman Vondrouš, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Česká fotbalová reprezentace do 21 let zdroj: Wikipedia https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/7/664/66313.jpg?1233762636

V týmu zatím není šestice slávistů Jan Hanuš, Marek Suchý, Ondřej Čelůstka, Jan Hošek, Adam Hloušek a Milan Černý, které čeká duel se Slováckem. Brněnské duo Lukáš Mareček a Michael Rabušic se chystá na utkání proti Teplicím a olomoucký Tomáš Hořava by se měl představit proti pražské Spartě, z níž byl do jednadvacítky nominován Martin Zeman.

Třináct hráčů se na srazu jednadvacítky hlásilo podle plánu včetně jediného krajánka z Anderlechtu Brusel Ondřeje Mazucha, podle vedoucího mužstva Iva Sekerky si nikdo nestěžoval na zdravotní komplikace. Tým z Prahy vzápětí vyrazil do Jablonce a v tamních Břízkách se bude chystat na páteční duel se Severním Irskem, který hostí právě jablonecká Střelnice. Příští úterý se čeští mladíci představí v Německu.

Jednadvacítka zatím kvalifikací prochází bez zaváhání, v červnu nejprve drtivě zvítězila v San Marinu 8:0 a před třemi týdny na Islandu 2:0.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.