ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla

Místo zraněného Poláka povolal trenér Hašek Kováče

Velikost textu:

Praha - Trenér české fotbalové reprezentace Ivan Hašek dnes povolal místo zraněného Jana Poláka z Anderlechtu na kvalifikační dvojzápas proti Slovensku a San Marinu dodatečně Radoslava Kováče z West Hamu United. Řekl to mluvčí fotbalového svazu Petr Svěcený. Polák si v nedělním zápase belgické ligy proti Standardu Lutych poranil kolenní vazy a podle belgických médií ho to může vyřadit ze hry na delší dobu.

Radoslav Kováč
Radoslav Kováč
Otevřít galerii
 • Radoslav Kováč autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/7/644/64371.jpg?1233152084
 • Trénink fotbalové reprezentace autor: Jan Beránek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Kováč nechyběl u žádné významné reprezentační akce v posledních letech a v Haškově nominaci byl na seznamu náhradníků. V jednadvacetičlenném výběru se neobjevil jen kvůli menšímu zápasovému vytížení po nedávném přestupu do West Hamu United. Během léta se musel vrátit z hostování v anglickém klubu zpět do Spartaku Moskva a kluby se dlouho nemohly na prodloužení Kováčova působení v Londýně domluvit. Definitivně přestoupil 10. srpna.

Devětadvacetiletý fotbalista má na svém kontě třicet reprezentačních startů, dvakrát se zapsal mezi střelce. Naposledy hrál v dubnovém kvalifikačním utkání proti Slovensku, v něm nastoupil v základní sestavě.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.