ČTsport

ČTsport
středa 26. září 2018 Andrea

Zklamaný teplický šéf Hrdlička slibuje změny

Velikost textu:

Tel Aviv - Rychlé vyřazení teplických fotbalistů z pohárové Evropy zřejmě nezůstane bez následků. Ředitel klubu František Hrdlička bezprostředně po čtvrtečním zápase v Tel Avivu řekl, že do poloviny září, kdy v tuzemsku končí přestupní termín, plánuje udělat v kádru několik změn. "Ale není to jen kvůli tomu, že se nyní nepostoupilo v poháru. Každopádně někteří hráči skončí. Měli dost šancí se tady ukázat, ale ne vždy se to povedlo. Takže budeme muset sáhnout k nějakému řezu a mužstvo zkusíme oživit," prohlásil Hrdlička.

Utkání Hapoel Tel-Aviv - Teplice
Utkání Hapoel Tel-Aviv - Teplice
Otevřít galerii
 • Utkání Hapoel Tel-Aviv - Teplice autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Fotbalisté Teplic autor: René Volfík, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/8/766/76524.jpg?1238346923

Teplice vyřazením s Tel Avivem přišly o základní prémii 26 milionů korun a o šanci tuhle sumu ještě zvýšit v zápasech ve skupině. Pro klub s ročním rozpočtem kolem 80 milionů to není zanedbatelná ztráta. "Ale také to pro nás rozhodně není žádná katastrofa, rozpočet máme zajištěný a tohle by byl spíš bonus navíc. Ale samozřejmě by nám to pomohlo při shánění nových posil," řekl Hrdlička.

Bez milionů z Evropské ligy budou nákupní možnosti Teplic omezenější, přesto by ředitel klubu na Stínadla rád přivedl některého ze slávistických záložníků - Marka Jarolíma, Ladislava Volešáka, nebo ostravského ofenzivního hráče Tomáše Mičolu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.