ČTsport

ČTsport
středa 22. srpna 2018 Bohuslav

V nominaci fotbalové jednadvacítky chybí Morávek

Velikost textu:

Praha - V nominaci fotbalové reprezentace do 21 let pro dvě utkání kvalifikace mistrovství Evropy se Severním Irskem a Německem chybí Jan Morávek ze Schalke. Nevešel se mezi třiadvacet hráčů, které dnes nominoval trenér Jakub Dovalil. Se Severním Irskem bude hrát jednadvacítka v pátek 4. září v Jablonci, s Německem v úterý 8. září ve Wiesbadenu.

Jakub Dovalil
Jakub Dovalil
Otevřít galerii
 • Jakub Dovalil autor: Roman Vondrouš, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Jan Morávek zdroj: fc-bohemians.cz https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/10/932/93147.jpg?1245156095

Morávek v Schalke nenastupuje a Dovalil po vzájemné dohodě rozhodl, že pro něj bude nyní nejlepší, aby trénoval v klubu. "Honza byl s námi sice na Islandu, ale v současné situaci je to pro něj lepší varianta. Měsíc nehrál soutěžní zápas a budeme ho potřebovat dokonale připraveného na mistrovství světa dvacítek, kde začne příprava co nevidět," vysvětlil Dovalil, který je trenérem obou výběrů.

Do týmu se naopak vracejí po zranění Adam Hloušek, Ondřej Mazuch a také Radim Řezník. "V jeho případě to je po devíti měsících absence, což je určitě potěšující zpráva," připomněl Dovalil pauzu jednoho z klíčových hráčů defenzivy způsobenou listopadovou operací utrženého vazu v koleně.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.