ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Uhrinovým nástupcem ve Slovanu se stal Hipp

Velikost textu:

Bratislava - Novým koučem fotbalistů Slovanu Bratislava se stal překvapivě dosavadní trenér konkurenční Petržalky Michal Hipp. Ten vystřídá na lavičce slovenského mistra Dušana Uhrina staršího, jenž po neuspokojivých výsledcích v pondělí rezignoval. Hipp, jenž je rovněž asistentem Vladimíra Weisse u národního týmu, už v úterý večer vedl první trénink. "Dostal jsem od vedení nabídku a rozhodl se ji přijmout. Věděli o tom, že třeba v září budu deset dní s reprezentací, ale dohodli jsme se na spolupráci," prohlásil Hipp, jehož smlouva je zatím na dobu neurčitou.

Michal Hipp
Michal Hipp
Otevřít galerii
 • Michal Hipp zdroj: deniksport.cz https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Dušan Uhrin starší zdroj: bohemiansfc.cz https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/9/846/84584.jpg?1241621378

Šestačtyřicetiletý kouč, jenž si v minulosti zahrál za federální i slovenskou reprezentaci, si vybral jako asistenty Norberta Hrnčára a Petera Boďa. V Petržalce trénoval s přestávkami od roku 2006, nyní odchází k městskému rivalovi, což podle internetových diskuzí nelibě nesou fanoušci obou táborů. Na lavičce Petržalky jej vystřídá zřejmě další bývalý federální reprezentant Peter Fieber.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.