ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Fotbalista Berger absolvoval operaci. Kariéru zřejmě neukončí

Velikost textu:

Praha - Fotbalista Patrik Berger je po operaci kolena. Zákrok, který si vyžádalo nedávné zranění, absolvoval v německém Augsburgu. Přestože dříve vicemistr Evropy z roku 1996 tvrdil, že případná operace definitivní ukončí jeho kariéru, nyní je pravděpodobnější jeho další návrat. Spartě však bude chybět nejméně do konce podzimní části. Potvrdil to klubový mluvčí Ondřej Kasík.

Patrik Berger
Patrik Berger
Otevřít galerii
 • Patrik Berger autor: Radek Petrášek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • AC Sparta Praha autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/4/313/31282.jpg?1349432062

Pětatřicetiletý Berger absolvoval téměř kompletní letní přípravu a byl v nejlepší formě od chvíle, kdy se vrátil do Sparty Praha. Těsně před podzimním startem ho však začalo zlobit koleno, a přestože stačil nastoupit ve dvou ligových zápasech, přetrvávající potíže ho přinutily k radikálnímu zákroku, za nímž se vydal do Německa.

Sparta zatím více podrobností o zákroku neuvedla, ale podle prvních informací se Berger zatím do fotbalového důchodu nechystá. V zimě by se měl připojit k týmu do přípravy, aby stihl zbytek tohoto ročníku.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.