ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

Drogová aféra prý fotbalistu Bednáře posílí

Velikost textu:

Londýn - Český fotbalista Roman Bednář je přesvědčen, že květnová aféra, kdy byl přistižen, jak kupuje drogy, ho posílí. Šestadvacetiletý útočník se nyní po tříměsíčním trestu vrátil do týmu druholigového West Bromwiche a chce na hřišti odčinit to, co podle něj byla jedna hloupá chyba. Český fotbalista už má za sebou i několik pohovorů s novým trenérem Robertem Di Matteem.

Roman Bednář
Roman Bednář
Otevřít galerii
 • Roman Bednář autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Roman Bednář si kupoval drogy zdroj: newsoftheworld.co.uk https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Nebylo to lehké, takže jsem moc rád, že jsem zpátky," řekl Bednář pro klubovou televizi. "Vím, co jsem udělal, byla to hloupost. Ale ne nadarmo se říká: 'Co tě nezabije, to tě posílí,'" dodal útočník, kterého v květnu přistihl bulvární nedělník News of the World, jak si kupuje u dealera marihuanu a kokain. Od anglické fotbalové federace dostal zpětně tříměsíční trest a klub mu udělil "nejvyšší možnou pokutu".

Bednář se chce nyní odvděčit všem, kteří ho v nepříjemném období podporovali. "Hodně lidí bylo na mé straně. Rodina, přátelé, můj manažer. Klub se také choval neuvěřitelně a celou dobu stál při mně," uvedl. "I fanoušci byli skvělí, přestože jsem je všechny zklamal, a to opravdu hodně. Ale doufám, že si uvědomí, že lidé dělají chyby. Proto jsem připraven bojovat a chci všem dokázat, že si jejich podpory opravdu vážím," prohlásil.

Bednář několikrát jednal s trenérem. "Chce mi dát šanci všechno napravit a za to mu moc děkuji," řekl Bednář, který během aféry nezahálel a připravoval se na sezonu. "Běhal jsem, ale bez spoluhráčů a trenéra to není ono. Ale pracoval jsem na sobě a doufám, že do dvou týdnů budu moci zase hrát. Už se nemůžu dočkat a těším se, až zase dám pár gólů," dodal.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.