ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Bednář může po trestu za drogy hrát už od pondělí

Velikost textu:

Londýn - Český fotbalista Roman Bednář dostal za květnový drogový skandál od Anglické fotbalové federace trest na tři měsíce. Zákaz činnosti se však počítá zpětně od začátku aféry, tedy od 17. května. Od pondělí tak může trojnásobný český reprezentant znovu hrát v druhé anglické lize za West Bromwich Albion. Podle tiskového prohlášení klub nyní provede své vlastní interní vyšetřování Bednářova případu, k němuž by mělo dojít v příštích několika dnech.

Roman Bednář
Roman Bednář
Otevřít galerii
 • Roman Bednář autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Roman Bednář autor: -, zdroj: west bromwich albion https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Šestadvacetiletý útočník byl v polovině května přistižen bulvárním listem News of the World při nákupu kokainu a marihuany. Bednáře vyšetřovala i policie, ale nakonec dostal jen varování.

Nyní tak nic nebrání tomu, aby znovu hrál za West Bromwich, za který v minulé sezoně nastřílel šest branek, ale sestupu z první ligy nezabránil. Klub jej i přes aféru zapsal na soupisku a ponechal mu žádané číslo 9. Navíc Bednářovi umožnil využívat tréninkové zázemí, jelikož během vyšetřování se nesměl připravovat s týmem.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.