ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla

Nedvěd odmítl nabídku Interu Milán

Velikost textu:

Milán/Praha - Český fotbalista Pavel Nedvěd dnes definitivně odmítl nabídku na působení v Interu Milán. Učinil to v dopoledním telefonickém rozhovoru s trenérem Josém Mourinhem, který o angažmá bývalého reprezentačního kapitána usiloval. Nedvěd zároveň své rozhodnutí skončit s fotbalem oznámil novému svazovému a reprezentačnímu šéfovi Ivanu Haškovi, jenž s ním minulý týden o případném pokračování v kariéře mluvil. Informoval o tom hráčův právník Bronislav Šerák.

Pavel Nedvěd v dresu Juventusu
Pavel Nedvěd v dresu Juventusu
Otevřít galerii
 • Pavel Nedvěd v dresu Juventusu autor: Gianni Schicchi, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/496/49597.jpg?1225316763
 • Pavel Nedvěd s dcerou Ivanou poté co ukončil kariéru. zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Nedvěd ukončil sice před nedávnem svou kariéru v Juventusu Turín, ale s případným pokračováním kariéry si nechal volná vrátka. I proto se k němu začaly hrnout nabídky jak z Apeninského poloostrova, tak z arabského světa a také ze Spojených států amerických. Jeho dosavadní klub mu mezitím nabídl práci na pozici asistenta trenéra.

V Itálii se nejdříve spekulovalo o zájmu Parmy, ale nabídka mocného Interu by ji zřejmě přebila. Jenže Nedvěd dnes veškeré spekulace uťal, silná vazba na Juventus a jeho fanoušky byla podle všeho největší překážkou. "Nabídky si moc vážím, ale nemohu ji přijmout," řekl Nedvěd.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.