ČTsport

ČTsport
středa 14. listopadu 2018 Sáva

Fotbalisté Brna porazili Slavii a vyhráli turnaj v Nové Včelnici

Velikost textu:

Nová Včelnice (Jindřichohradecko) - Fotbalisté Brna oplatili ve finále turnaje v Nové Včelnici mistrovské Slavii sobotní porážku z Čelákovic. Pražany zdolali 1:0. O jejich výhře rozhodl bývalý slávista Tomáš Došek. Třetí skončilo Dynamo České Budějovice, které po bezbrankovém výsledku zdolalo na penalty Příbram 4:1. V prvních zápasech zvítězila Slavia nad Českými Budějovicemi po gólu Stanislava Vlčka 1:0 a Brno porazilo stejným výsledkem Příbram.

Hráči Českých Budějovic na turnaji v Nové Včelnici
Hráči Českých Budějovic na turnaji v Nové Včelnici
Otevřít galerii
 • Hráči Českých Budějovic na turnaji v Nové Včelnici autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Stanislav Vlček opět v dresu Slavie na turnaji v Nové Včelnici autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Zatímco v sobotu Slavia fotbalisty Brna jasně přehrála a zvítězila 5:1, tentokrát byl zápas vyrovnaný. "V Čelákovicích proti nám nastoupila Slavia se silnější sestavou, zatímco my hráli s tou slabší. Dnes tomu bylo obráceně a zápas byl vyrovnaný. My dali branku, a proto jsme vyhráli. Nijak to nepřeceňujeme, pozitivní ale je, že jsme dnes dvakrát udrželi čisté konto," řekl kouč Brna Miroslav Beránek.

Pochvaloval si výkon obránce Františka Dřížďala, který odešel do Brna právě ze Slavie. "V tomto složení jsme hráli poprvé a jeho angažování se ukazuje jako velmi dobrá volba," uvedl Beránek.

Turnaj v Nové Včelnici

Kouč Slavie Karel Jarolím si stěžoval na špatnou koncovku. "Bohužel jsme udělali hrubku, po které jsme inkasovali. Určitě jsme pak ale měli situace na to, abychom zápas minimálně vyrovnali. Ve finální fázi se nám však nevedlo," řekl.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.