ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla

Fotbalistu Bednáře kvůli kokainu snad z klubu nevyhodí

Velikost textu:

Londýn - Fotbalista Roman Bednář možná nebude muset kvůli kokainové aféře odejít z druholigového West Bromwiche. Prezident tohoto anglického klubu totiž prohlásil, že pokud šestadvacetiletého českého útočníka nepotrestá Fotbalová asociace, chce mu dát druhou šanci. Bednář byl suspendován poté, co ho bulvární list News of the World v květnu přistihl, jak si u překupníka kupuje kokain za 400 liber a za dalších 20 liber marihuanu. Útočníka vyšetřovala i policie, ale nakonec dostal jen varování.

Roman Bednář
Roman Bednář
Otevřít galerii
 • Roman Bednář autor: -, zdroj: west bromwich albion https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Roman Bednář si kupoval drogy zdroj: newsoftheworld.co.uk https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/9/874/87333.jpg?1242812242

Záležitost ještě prošetřuje Fotbalová asociace a na jejím verdiktu podle prezidenta West Bromwiche Jeremyho Peace závisí Bednářova budoucnost. "Jsme na jeho straně a doufáme, že všechno se již brzy vyřeší," citoval funkcionáře list Birmingham Mail.

Může za to spíš hloupost než zlý úmysl, říká klub

"Potřebujeme ho na hřišti, ale dokud je suspendován, nemůže s námi trénovat. Doufám, že Fotbalová asociace nebude rozhodovat příliš dlouho," dodal Peace s tím, že podle vedení klubu za Bednářův čin může spíš hloupost než zlý úmysl.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.