ČTsport

ČTsport
pondělí 22. října 2018 Sabina

Z Hudcova přestupu do Turecka sešlo, zřejmě ho získá Koblenz

Velikost textu:

Koblenz (Německo) - Z přestupu olomouckého stopera Martina Hudce do kádru nováčka turecké ligy Kasimpasa Sporu nečekaně sešlo. Sedmadvacetiletý fotbalista se nakonec v istanbulském klubu nedohodl na nové smlouvě a podle všeho zamíří do druholigového německého Koblenzi. Hudec přitom měl k angažmá v Kasimpasa Sporu velmi blízko. Oba kluby byly na podmínkách přestupu dohodnuty, hráč navíc prošel zdravotní prohlídkou. Jednání o tříletém kontraktu však na poslední chvíli zřejmě kvůli sporům mezi agenty zkrachovalo.

Martin Hudec
Martin Hudec
Otevřít galerii
 • Martin Hudec zdroj: Sigma Olomouc https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • SK Sigma Olomouc autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/406/40527.jpg?1221145884

"Do dvou do rána se tato věc řešila. My jsme tomu dali zelenou, protože Hudec má svolení k odchodu. Mám takový pocit, že se ještě v noci něco odehrávalo," prohlásil olomoucký sportovní ředitel Jiří Kubíček. 

Hudec tak nakonec nejspíš zamíří do Koblenzu, který o něj projevil zájem ještě před cestou do Turecka. Desátý celek uplynulé sezony druhé bundesligy zahájí přípravu ve čtvrtek, spolu s Hudcem do ní zasáhne i jeho brazilský spoluhráč Melinho. Oba by měli v Koblenzi hostovat.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.