ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

Obránce Petrouš fotbalisty Brna neposílí

Velikost textu:

Brno - Jednatřicetiletý obránce Adam Petrouš dal přednost zahraničnímu angažmá a fotbalisty Brna neposílí. Bývalý reprezentant naposledy hrál v druholigovém rakouském týmu Admira Wacker, kde mu skončila smlouva. V úterý měl nastoupit k dvoutýdennímu testování do Brna. "Situace se změnila. Adam dostal zajímavou nabídku na další zahraniční angažmá, které dal přednost," uvedl bez bližších podrobností na klubových stránkách trenér Brňanů Miroslav Beránek. Ten Petrouše zná ze společného působení ve Slavii Praha i z reprezentační jednadvacítky.

Adam Petrouš
Adam Petrouš
Otevřít galerii
 • Adam Petrouš zdroj: weltfussball.de https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • FC Brno autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/406/40526.jpg?1221145823

Brňané hledají náhradu za trojici obránců, kteří klub po skončení sezony opustili. Martin Kuncl zamířil do Sparty. Do Rakouska přestoupili Martin Živný, který posílí Klagenfurt, a Martin Švejnoha, jenž bude hrát v Innsbrucku.

Na odchodu z Brna je i Marek Heinz a nejistý je také osud brankáře Martina Lejsala, o jehož služby se uchází Slavia Praha.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.