ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka

Jednadvacítka zúžila před cestou do San Marina kádr o čtyři hráče

Velikost textu:

Praha – Další čtyři fotbalisté se jistě nezúčastní kvalifikace "jednadvacítky" proti San Marinu. Trenér Jakub Dovalil vyřadil z kádru Jana Halamu, Radka Dejmka, Tomáše Mičolu a Michaela Rabušice. Několik hráčů vypadlo již dříve – vedle nemocných Milana Černého, Martina Zemana a Marka Štěcha nepojede do San Marina ani špílmachr Jan Morávek, který má těsně po maturitě. 

Česká jednadvacítka
Česká jednadvacítka

Jednadvacítka se od úterý připravovala na soustředění v Nymburce a všichni, kteří dnes odletěli z Prahy, jsou fit. "Měli jsme super podmínky a ani chladnější počasí nám nevadilo, naopak budeme dobře připraveni na to, co nás čeká v San Marinu. Po sezoně jsme samozřejmě museli zařadit dost regeneračních věcí a pak jsme se zaměřili především na standardní situace a kombinace v křídelních prostorech," přiblížil Dovalil na webových stránkách svazu.

Vstup do kvalifikace považuje za klíčový. "Chceme v San Marinu vyhrát a pokud možno bez žluté karty. San Marino v předcházející kvalifikaci všechny zápasy prohrálo, ale některé jen o gól. Uvidíme, jaké bude hřiště a prostředí a jak do zápasu vstoupíme. Pomohl by nám rychlý gól," dodal Dovalil. 

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.